Od 25 lat nasz lokal zajmuje się tworzeniem pięknych wspomnień weselnych, urodzinowych, chrzcin i nie tylko. Nasz cały personel dba o to, aby uczynić ten szczególny dzień niezapomnianym i wyjątkowym. Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę na imprezy rodzinne, wesele, na organizację stypy, 18-tkę, chrzciny i komunię nawet do 90 osób, z bezpośrednim wyjściem na nasz ukryty, romantyczny ogród.

W jednej cenie znajdują Państwo u nas wszystkie usługi:

 • duże wystawne menu
 • desery
 • ciasta
 • torty
 • owoce
 • napoje gorące
 • napoje zimne i woda
 • dekoracja sali
 • kwiaty na stole
 • wino musujące na powitanie
 • obsługa
 •  wynajem sali

Sala na wesela

Wesele to jeden z najważniejszych dni naszego życia. Związanie się na zawsze z ukochaną osobą prosi się o huczne świętowanie – dlatego w naszym hotelu możesz liczyć na najlepsze atrakcje! Mając ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych i rodzinnych jesteśmy w stanie stworzyć Waszą wymarzoną salę na wesele, która onieśmieli nawet najbardziej wybrednego gościa!

Wiedząc, jak ważna jest prawidłowo urządzona nawet mała sala na wesele, zawsze angażujemy się w stu procentach z Parą Młodą podczas ustalania tematu, kolorystyki, wystroju, rozmieszczenia stolików i ustalenia miejsca dla DJ’a/zespołu muzycznego. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w formie konsultacji i porad weselnych, na podstawie naszej wieloletniej wiedzy. To samo dotyczy cateringu – dysponujemy dużym, wystawnym menu, który zadowoli każdego, a w razie ewentualnych konieczności (np. ze względu na uczulenia i nietolerancje pokarmowe) możemy go dostosować do wymagań Pary Młodej.

Sala weselna w naszym hotelu jest w pełni klimatyzowana i pomieści nawet 90 osób! Zachęcamy również do odwiedzenia naszego pięknego ogrodu, w którym można odpocząć ukrywając się w jego dyskretnych, komfortowych zakątkach. Dla gości weselnych spoza Poznania czekają z kolei przytulne i nowoczesne pokoje hotelowe.

Sala na imprezy okolicznościowe i rodzinne

Sala weselna to nie wszystko, co mamy. Organizujemy w naszym lokalu również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Posiadamy przestronną, klimatyzowaną salę, która pomieści wiele osób. Jesteśmy do dyspozycji na każdą okazję, niezależnie od pory roku. Przyjęcia okolicznościowe i rodzinne w naszym hotelu charakteryzują się wspaniałą atmosferą, przepysznymi posiłkami i udaną zabawą! Na chrzciny, urodziny (osiemnastkę), komunie i stypy zapraszamy w szczególności osoby z Poznania Jeżyce i Wola.

Lokal na komunie

Od lat specjalizujemy się w przygotowaniu lokali na komunie. Jest to ogromnie ważna impreza rodzinna i wydarzenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie z tej okazji było równie wyjątkowe. Oprócz wyśmienitego menu zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, organizujemy w również liczne atrakcje dla dzieci. Dysponujemy także dużym, przestronnym ogrodem, w którym wszyscy goście mogą się bawić i odpoczywać w najlepsze pod wiosennym, majowym słońcem.

Sala na komunię przygotowywana jest wspólnie z rodzicami dziecka tak, aby dekoracje i wystrój w pełni oddawały charakter gwiazdy wieczoru. Dla zainteresowanych oferujemy również pokoje – znajdujemy się niecałe 15 minut od Dworca Głównego PKP.

Lokal na 18 urodziny

Wejście w dorosłość to ogromny krok w życiu każdego, dlatego warto to należycie uczcić! W Hotelu Astra możesz doświadczyć niepowtarzalną osiemnastkę, która zostanie zapamiętana do końca życia! Sala na 18 urodziny nie tylko musi wyglądać zjawiskowo – musi być również na tyle przestrzenna, aby tańczyć do samego rana z przyjaciółmi! Nasz lokal na Twoje urodziny może pomieścić nawet 90 osób, więc o liczbę gości solenizant/-ka nie musi się martwić! Proces dekoracyjny zawsze zaczynamy od wspólnej rozmowy zarówno z rodzicami, jak i z samym zainteresowanym – ustalamy tematykę 18 urodzin, kolorystykę, dekoracje i rozmieszczenie stolików tak, aby każdy był w stu procentach zadowolony. Proponujemy także wyśmienite i różnorodne menu.

18-tkę przeżywa się tylko raz – niech więc będzie naprawdę wyjątkowa! W Hotelu Astra doświadczysz niezapomnianych urodzin, które zostaną z Tobą do końca Twojego dorosłego życia! Zapraszamy solenizantów z Poznania (m.in. Jeżyce, Wola) i nie tylko! Imprezy rodzinne są u nas niepowtarzalne!

Organizacja stypy

W naszym hotelu zajmujemy się organizacją dla Państwa godnych i z pełnym szacunkiem pożegnania bliskiej osoby w formie stypy. Zapewniamy spokojną i nastrojową atmosferę, aby każdy mógł oddać się żałobie i zadumie w tym trudnym dniu. Nasza mała sala jest dostatecznie przestrzenna i klimatyzowana, a dla osób lubiących spędzić czas na dworze proponujemy odwiedzić nasz ogród, który jest przystosowany do tego typu aktywności (ławki, stoliki, ustronne miejsca z dala od tłumów). Mamy do dyspozycji również pokoje, w których członkowie rodziny spoza miasta mogą spędzić noc.

W ramach naszej oferty związaną z organizacją stypy posiadamy różnorodne, obszerne menu, które możemy ustalić z Państwem indywidualne. Nasz zespół będzie zawsze do dyspozycji podczas całej ceremonii, jednocześnie jej nie zakłócając.

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA WNIESIENIE ALKOHOLU TZW. KORKOWEGO
ŻADNYCH KOSZTÓW UKRYTYCH
POZOSTAŁE DANIA PAKUJEMY I ZWRACAMY
W PREZENCIE OD LOKALU POKÓJ DLA MŁODEJ PARY GRATIS!

Skontaktuj się już dziś z naszym osobistym konsultantem ślubnym/na imprezy okolicznościowe, rodzinne, chrzciny i 18 urodziny:

664 738 324.