Od 25 lat nasz lokal zajmuje się tworzeniem pięknych wspomnień weselnych, urodzinowych, chrzcin i nie tylko. Nasz cały personel dba o to, aby uczynić ten szczególny dzień niezapomnianym i wyjątkowym. Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę na imprezy rodzinne, wesele, na organizację stypy, 18-tkę, chrzciny i komunię nawet do 90 osób, z bezpośrednim wyjściem na nasz ukryty, romantyczny ogród.

W jednej cenie znajdują Państwo u nas wszystkie usługi:

 • duże wystawne menu
 • desery
 • ciasta
 • torty
 • owoce
 • napoje gorące
 • napoje zimne i woda
 • dekoracja sali
 • kwiaty na stole
 • wino musujące na powitanie
 • obsługa
 •  wynajem sali

Sala na wesela

Wesele to jeden z najważniejszych dni naszego życia. Związanie się na zawsze z ukochaną osobą prosi się o huczne świętowanie – dlatego w naszym hotelu możesz liczyć na najlepsze atrakcje! Mając ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych i rodzinnych jesteśmy w stanie stworzyć Waszą wymarzoną salę na wesele, która onieśmieli nawet najbardziej wybrednego gościa!

Wiedząc, jak ważna jest prawidłowo urządzona nawet mała sala na wesele, zawsze angażujemy się w stu procentach z Parą Młodą podczas ustalania tematu, kolorystyki, wystroju, rozmieszczenia stolików i ustalenia miejsca dla DJ’a/zespołu muzycznego. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w formie konsultacji i porad weselnych, na podstawie naszej wieloletniej wiedzy. To samo dotyczy cateringu – dysponujemy dużym, wystawnym menu, który zadowoli każdego, a w razie ewentualnych konieczności (np. ze względu na uczulenia i nietolerancje pokarmowe) możemy go dostosować do wymagań Pary Młodej.

Sala weselna w naszym hotelu jest w pełni klimatyzowana i pomieści nawet 90 osób! Zachęcamy również do odwiedzenia naszego pięknego ogrodu, w którym można odpocząć ukrywając się w jego dyskretnych, komfortowych zakątkach. Dla gości weselnych spoza Poznania czekają z kolei przytulne i nowoczesne pokoje hotelowe.

Sala na imprezy okolicznościowe i rodzinne

Sala weselna to nie wszystko, co mamy. Organizujemy w naszym lokalu również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Posiadamy przestronną, klimatyzowaną salę, która pomieści wiele osób. Jesteśmy do dyspozycji na każdą okazję, niezależnie od pory roku. Przyjęcia okolicznościowe i rodzinne w naszym hotelu charakteryzują się wspaniałą atmosferą, przepysznymi posiłkami i udaną zabawą! Na chrzciny, urodziny (osiemnastkę), komunie i stypy zapraszamy w szczególności osoby z Poznania Jeżyce i Wola.

Lokal na komunie

Od lat specjalizujemy się w przygotowaniu lokali na komunie. Jest to ogromnie ważna impreza rodzinna i wydarzenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie z tej okazji było równie wyjątkowe. Oprócz wyśmienitego menu zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, organizujemy w również liczne atrakcje dla dzieci. Dysponujemy także dużym, przestronnym ogrodem, w którym wszyscy goście mogą się bawić i odpoczywać w najlepsze pod wiosennym, majowym słońcem.

Sala na komunię przygotowywana jest wspólnie z rodzicami dziecka tak, aby dekoracje i wystrój w pełni oddawały charakter gwiazdy wieczoru. Dla zainteresowanych oferujemy również pokoje – znajdujemy się niecałe 15 minut od Dworca Głównego PKP.

Lokal na 18 urodziny

Wejście w dorosłość to ogromny krok w życiu każdego, dlatego warto to należycie uczcić! W Hotelu Astra możesz doświadczyć niepowtarzalną osiemnastkę, która zostanie zapamiętana do końca życia! Sala na 18 urodziny nie tylko musi wyglądać zjawiskowo – musi być również na tyle przestrzenna, aby tańczyć do samego rana z przyjaciółmi! Nasz lokal na Twoje urodziny może pomieścić nawet 90 osób, więc o liczbę gości solenizant/-ka nie musi się martwić! Proces dekoracyjny zawsze zaczynamy od wspólnej rozmowy zarówno z rodzicami, jak i z samym zainteresowanym – ustalamy tematykę 18 urodzin, kolorystykę, dekoracje i rozmieszczenie stolików tak, aby każdy był w stu procentach zadowolony. Proponujemy także wyśmienite i różnorodne menu.

18-tkę przeżywa się tylko raz – niech więc będzie naprawdę wyjątkowa! W Hotelu Astra doświadczysz niezapomnianych urodzin, które zostaną z Tobą do końca Twojego dorosłego życia! Zapraszamy solenizantów z Poznania (m.in. Jeżyce, Wola) i nie tylko! Imprezy rodzinne są u nas niepowtarzalne!

Organizacja stypy

W naszym hotelu zajmujemy się organizacją dla Państwa godnych i z pełnym szacunkiem pożegnania bliskiej osoby w formie stypy. Zapewniamy spokojną i nastrojową atmosferę, aby każdy mógł oddać się żałobie i zadumie w tym trudnym dniu. Posiadamy dwie sale (do 120 osób oraz do 30 osób), przestrzenne i klimatyzowane, a dla osób lubiących spędzić czas na dworze proponujemy odwiedzić nasz ogród, który jest przystosowany do tego typu aktywności (ławki, stoliki, ustronne miejsca z dala od tłumów). Mamy do dyspozycji również pokoje, w których członkowie rodziny spoza miasta mogą spędzić noc.

W ramach naszej oferty związaną z organizacją stypy posiadamy różnorodne, obszerne menu, które możemy ustalić z Państwem indywidualne. Nasz zespół będzie zawsze do dyspozycji podczas całej ceremonii, jednocześnie jej nie zakłócając.

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA WNIESIENIE ALKOHOLU

TZW. KORKOWEGO ZA ALKOHOL WYSOKOPROCENTOWY
ŻADNYCH KOSZTÓW UKRYTYCH
POZOSTAŁE DANIA PAKUJEMY I ZWRACAMY
W PREZENCIE OD LOKALU POKÓJ DLA MŁODEJ PARY GRATIS!

Skontaktuj się już dziś z naszym osobistym konsultantem ślubnym/na imprezy okolicznościowe, rodzinne, chrzciny i 18 urodziny:

664 738 324.