ogród_foto

Sala na wesela / imprezy / stypy w Poznaniu

Od 25 lat zajmujemy się tworzeniem pięknych wspomnień weselnych, urodzinowych, komunijnych i nie tylko. Nasz cały personel dba o to, aby uczynić ten szczególny dzień niezapomnianym i wyjątkowym. Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę weselną, na stypę, osiemnastkę, chrzciny i komunię nawet do 90 osób, z bezpośrednim wyjściem na nasz ukryty, romantyczny ogród.

W jednej cenie znajdują Państwo u nas wszystkie usługi:

duże wystawne menu

desery

ciasta

torty

owoce

napoje gorące

napoje zimne i woda

dekoracja sali

kwiaty na stole

wino musujące na powitanie

obsługa

 wynajem sali

Sala na wesela

Wesele to jeden z najważniejszych dni naszego życia. Związanie się na zawsze z ukochaną osobą prosi się o huczne świętowanie – dlatego w naszym hotelu możesz liczyć na najlepsze atrakcje! Mając ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych jesteśmy w stanie stworzyć Waszą wymarzoną salę na wesele, która onieśmieli nawet najbardziej wybrednego gościa!

Wiedząc, jak ważna jest prawidłowo urządzona sala na wesele, zawsze angażujemy się w stu procentach z Parą Młodą podczas ustalania tematu, kolorystyki, wystroju, rozmieszczenia stolików i ustalenia miejsca dla DJ’a/zespołu muzycznego. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w formie konsultacji i porad, na podstawie naszej wieloletniej wiedzy. To samo dotyczy cateringu – dysponujemy dużym, wystawnym menu, który zadowoli każdego, a w razie ewentualnych konieczności (np. ze względu na uczulenia i nietolerancje pokarmowe) możemy go dostosować do wymagań Pary Młodej.

Sala weselna w naszym hotelu jest w pełni klimatyzowana i pomieści nawet 90 osób! Zachęcamy również do odwiedzenia naszego pięknego ogrodu, w którym można odpocząć ukrywając się w jego dyskretnych, komfortowych zakątkach. Dla gości spoza Poznania czekają z kolei przytulne i nowoczesne pokoje hotelowe.

Sala na imprezy okolicznościowe

Oprócz wesel organizujemy również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Posiadamy przestronną, klimatyzowaną salę, która pomieści wiele osób. Jesteśmy do dyspozycji na każdą okazję, niezależnie od pory roku. Przyjęcia okolicznościowe w naszym hotelu charakteryzują się wspaniałą atmosferą, przepysznymi posiłkami i udaną zabawą! Na chrzciny, komunie i stypy zapraszamy w szczególności osoby z Poznania Jeżyce i Wola.

Komunie

Od lat specjalizujemy się w przygotowaniu sali na komunię. Jest to jeden z ważniejszych dni w życiu dziecka, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie z tej okazji było równie wyjątkowe. Oprócz wyśmienitego menu zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, organizujemy również liczne atrakcje dla dzieci. Dysponujemy także dużym, przestronnym ogrodem, w którym wszyscy goście mogą się bawić i odpoczywać w najlepsze pod wiosennym, majowym słońcem.

Sala na komunię przygotowywana jest wspólnie z rodzicami dziecka tak, aby dekoracje i wystrój w pełni oddawały charakter gwiazdy wieczoru.

Chrzciny

W tym wyjątkowym dniu, jakim są chrzciny, proponujemy urządzenie sali całkowicie według Państwa wizji. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę wraz z przepysznym jedzeniem, dzięki czemu każdy z gości poczuje się komfortowo i w pełni zadowolony. Chrzciny to powody do samej radości, dlatego staramy się, aby zarówna nasza obsługa, jak i jadłospis przyniósł same pozytywne doznania wszystkim członkom rodziny. Po spożytym posiłku można przenieść spotkanie do naszego ogrodu, w którym szczególnie dzieci będą mogły spędzić miło czas. Szczegóły dotyczące cennika uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie.

Sala na 18 urodziny

Wejście w dorosłość to ogromny krok w życiu każdego, dlatego warto to należycie uczcić! W Hotelu Astra możesz doświadczyć niepowtarzalną 18tkę, która zostanie zapamiętana do końca życia! Sala na osiemnastkę nie tylko musi wyglądać zjawiskowo – musi być również na tyle przestrzenna, aby tańczyć do samego rana z przyjaciółmi! Nasza sala może pomieścić nawet 90 osób, więc o liczbę gości solenizant/-ka nie musi się martwić! Proces dekoracyjny zawsze zaczynamy od wspólnej rozmowy zarówno z rodzicami, jak i z samym zainteresowanym – ustalamy tematykę, kolorystykę, dekoracje i rozmieszczenie stolików tak, aby każdy był w stu procentach zadowolony. Proponujemy także wyśmienite i różnorodne menu.

Osiemnastkę przeżywa się tylko raz – niech więc będzie naprawdę wyjątkowa! W Hotelu Astra doświadczysz niezapomnianych wrażeń, które zostaną z Tobą do końca Twojego dorosłego życia! Zapraszamy solenizantów z Poznania (m.in. Jeżyce, Wola) i nie tylko!

Stypy

W naszym hotelu pomagamy organizować dla Państwa godne i z pełnym szacunkiem pożegnanie bliskiej osoby. Zapewniamy spokojną i nastrojową atmosferę, aby każdy mógł oddać się żałobie i zadumie w tym trudnym dniu. Sala jest przestrzenna i klimatyzowana, a dla osób lubiących spędzić czas na dworze proponujemy odwiedzić nasz ogród, który jest przystosowany do tego typu aktywności (ławki, stoliki, ustronne miejsca z dala od tłumów).

W ramach naszej oferty posiadamy różnorodne, obszerne menu, które możemy ustalić z Państwem indywidualne. Nasz zespół będzie zawsze do dyspozycji podczas całej ceremonii, jednocześnie jej nie zakłócając.

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA WNIESIENIE ALKOHOLU TZW. KORKOWEGO
ŻADNYCH KOSZTÓW UKRYTYCH
POZOSTAŁE DANIA PAKUJEMY I ZWRACAMY
W PREZENCIE OD LOKALU POKÓJ DLA MŁODEJ PARY GRATIS!

Skontaktuj się już dziś z naszym osobistym konsultantem ślubnym/na imprezy okolicznościowe: 601 743 512.