ogród_foto

Podczas wesela niezwykle ważna jest atmosfera – Państwo Młodzi muszą czuć, że wszystko jest ,,dopracowane”, przygotowane ze smakiem, a atmosfera jest przyjazna.
To właśnie gwarantuje Hotel Astra – najpierw miała tu wesele moja siostra, a gdy ja wybierałam miejsce na swoją uroczystość, to nie miałam wątpliwości, na jaki lokal się zdecydować.
Pełen profesjonalizm, bardzo dobre jedzenie (własna kuchnia, nie catering!) i klimatyczny ,,tajemniczy ogród” gwarantują dobrą zabawę i udaną organizację uroczystości. Warto też wspomnieć, że właścicielka jest bardzo przyjazna i otwarta na wszystkie pomysły Młodej Pary – mocno pomaga w ich realizacji, tak, by wesele było jak najbardziej udane.
Dodatkowo ważne jest to, że cena wesela od osoby nie zawiera żadnych ukrytych kosztów, jak to ma miejsce w przypadku innych lokali – w cenie jest zarówno tort, jak i owoce czy soki, co nie jest standardem na rynku. Zdecydowanie polecam 🙂

Katarzyna Granops-Szkoda 
default-user-avatar

Byliśmy u znajomych na weselu, bardzo miła obsługa i jedzenie bardzo dobre. Ogólnie wystrój sali super. Polecam wszystkim to miejsce w organizowaniu różnych imprez okolicznościowych 🙂

Iza Knopczyńska 
default-user-avatar

Pani Jola (właścicielka) super kobieta, bardzo uprzejma, miła oraz sympatyczna. Obsługa hotelowa, pełen profesjonalizm i wyrazy szacunku dla nich. Kucharze z najwyższej półki, serwowane przez nich posiłki wprost rozpływały się w ustach, a ich smak czuję do dziś mimo, że upłynęły dwa dni od Naszego ślubu. Lokalizacja przednia, wystrój sali na najwyższym poziomie oraz ten ogród…, ogród jak z bajki, po prostu powalający na kolana. Gorąco polecam wszystkim i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby ten najwspanialszy dzień w życiu spędzić w innym miejscu!!! Pozdrawiamy i gorąco dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie, Kasia i Artur

Kasia Żyska 
default-user-avatar

Byłem w tym roku na sylwestrze wspólnie z narzeczona. Wspólnie uznaliśmy ,że była to jedna z najlepszych imprez na jakich byliśmy. Jedzenia było bardzo dużo i bardzo nam smakowało. Zdecydowaliśmy się ,aby właśnie w Astrze zrobić wesele. Po wszystkim napisze jak było.

Michał
default-user-avatar

W lipcu 2014 mieliśmy małe przyjęcie ślubne w restauracji ASTRA w Poznaniu. Wybieraliśmy lokal starannie – nie była to decyzja przypadkowa, i jak się okazało – bardzo dobra.
Właścicielka jest osobą ciepłą, otwartą i sympatyczną. Ma duże doświadczenie, jej sugestie odnośnie organizacji okazały się słuszne. Ale, co ważne- potrafi też słuchać i uwzględniła nasze potrzeby i preferencje (a nawet zachcianki!) przy organizowaniu przyjęcia.
Słowa uznania należą się kucharzom – wszystkie dania pyszne i przepięknie podane. Obsługa praktycznie niewidoczna, ale błyskawiczna i bardzo staranna. Właścicielka również osobiście troszczyła się o nas i naszych gości, widać było, że zależy jej na tym, żebyśmy wszyscy dobrze się czuli.
Sala gustownie urządzona i pięknie udekorowana, z oddzielnym wyjściem do ogrodu.
A ogród – cudo!! Piękne miejsce, gdzie można zrobić niezapomniane zdjęcia. W lipcu – rewelacja, ale myślę, że stanowi on dodatkową atrakcję o każdej porze roku. 
Przy restauracji jest również część hotelowa. My z niej nie korzystaliśmy, ale niektórym to może bardzo ułatwić organizację przyjęcia.
W restauracji Astra jest świetne jedzenie, znakomita obsługa, piękny wystrój, ale również coś więcej – czuje się, że jest ona prowadzona z pasją. Chapeau bas!

Asko
default-user-avatar